Zestawy cateringowe można zamawiać w naszych trzech bistrach - telefonicznie. Adresy i numery telefonów dostępne są TUTAJ." />
kiełbasy berger
berger

Aktualności


2021-12-08

Catering świąteczny

menu wigilijne

Okres świąteczny już wkrótce, a to oznacza wiele obowiązków – nie każdy ma czas, by przygotować potrawy wigilijne dla całej rodziny. W naszej ofercie znajduje się menu na Boże Narodzenie – pełne domowych potraw, które wypełnią zapachem i smakiem każdy dom. Klienci indywidualni oraz firmy mogą wybierać spośród 4 zestawów – od 35 zł do 99 zł za osobę. Pośród dań znajdują się m.in.: barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami, krokiet z kapustą i grzybami, ciasto z makiem, śledzik z pieczywem oraz kapusta zasmażana z grzybami. Do każdego zamówienia powyżej 200 zł, dodajemy paczkę opłatków.

Zestawy cateringowe można zamawiać w naszych trzech bistrach - telefonicznie. Adresy i numery telefonów dostępne są TUTAJ.


Pozostałe Aktualności


News
Śląskie kiełbasy i wędzonki Berger z nowym katalogiem

Nowy katalog produktów Berger to odświeżona szata graficzna, nowy podział kategorii produktowych oraz pyszne kiełbasy, wędzonki, dania gotowe oraz mięsa wolnogotowane.

24-03-2023
Przepis
Walentynkowe babeczki dla dwojga

Wytrawne babeczki odmienią Wasze podejście do św. Walentego! Wystarczy, że zamiast czekolady i cukru sięgniecie po Kiełbaski Ślązaczki i kozi ser. Spróbujcie, a nie pożałujecie!

12-02-2023
News
Produkty Berger płyną na daleką północ

Czy wiecie, że produkty Bergera pływają po wodach dalekiej północy? Wszystko dzięki załogom jachtu „Join Us”, od lat eksplorującym dzikie lodowe krainy.

24-01-2023
Przepisy
Babeczka serowo-ziemniaczana z franckami po śląsku

Ziemniaki, ser i kiełbaski śląskie to kolejny tradycyjny zestaw składników, który łamie stereotypy! Mamy dla Was kolejny przepis, który musicie wypróbować!

28-10-2022